אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

מחליקי שיער

אצלנו תמצאו את החידושים הטריים בתחום מחליקי השיער. וולדן מציעה לכם מגוון של מחליקים איכותיים לשימוש ביתי ומקצועי כאחד. המחליקים הללו מתאימים גם להחלקה ביתית יומיומית וגם להחלקת שיער במספרה- לאנשי מקצוע המבצעים החלקה יפנית והחלקה ברזילאית, פרוצדורות אשר דורשות שימוש במחליק שיער בתהליך החדרת החומרים לשיער. לפניכם מבחר מחליקי שיער באיכות הגבוהה ביותר הקיימת כיום בשוק:

מיין לפי
הצג בעמוד

אקסטרים 618 דיגיטלי טיטניום

מחליק רחב במיוחד (4.4 ס"מ) בדגם משופר, שמושלם לצרכיהם המקצועיים של מעצבי שיער. המחליק מגיע עד לטמפרטורה של 230 מעלות ועשוי טיטניום. הפלטות שלו הן פלטות מראה, מאפיין ייחודי שמסייע להקרנת חום חזקה ואחידה על שיער הלקוחה. למכשיר גוף חימום מתקדם והוא מגיע לטמפרטורה המקסימלית שלו במהירות- תוך כדקה בלבד (מתחמם ב-50% מהר יותר מהאקסטרים 617 הרגיל). כמו כן, למכשיר יש צג דיגיטלי שמחליף צבעים. המכשיר ארגונומי, נוח לתפעול. אורך הפתיל 3 מטרים עם חיבור מסתובב של 360°, מה שמאפשר תנועתיות וגמישות בעבודה.
₪ 457.00

מחליק 32 מ"מ טיטניום מראה(מחיר מבצע!)

מחליק דגם 168, פלטות טיטניום בציפוי מראה לאפקט חום חזק יותר. 230 מעלות, מתאים לכל סוגי ההחלקות בחום, שליטה דיגיטלית, כיבוי אוטומטי לאחר 60 דקות. אורך כבל 3 מטר.
₪ 249.00

מחליק קרמי אקסטרים סטרייט להחלקות

מחליק שיער מצוין, שמתאים במיוחד להחלקות מקצועיות במספרות, שכן הוא מגיע לחום גבוה מאחרים ולכן הוא אפקטיבי לסוג זה של עבודה. המכשיר מתחמם במהירות של שניות ספורות ומגיע לחום מקסימלי של 230 מעלות. הוא עשוי מפלטות קרמיות שמפזרות את החום בצורה שווה ומגנות על שיער ככל האפשר, תוך כדי ההחלקה. הקרמיקה החמה פולטת יונים שליליים, אוטמת את השיער וכולאת בה את הלחות הטבעית שלה. מתאים לשימוש על שיער לח או שיער יבש.
₪ 410.00

מעמד כלים חמים: פן + מקלון או מחליק שיער

מחזיק איכותי המיועד לאחסון של כלים חמים. מצוין לעבודה מקצועית שכן הוא מרכז את כל הכלים, בצורה בטיחותית ואסתטית, במקום נגיש אחד. נוח גם לשימוש ביתי ללקוחות שברשותם מכשירים שונים. להמנע מלהשאיר כלים חמים במתקן. ***מיכל סיליקון לאיחסון כלים חמים מתנה!
₪ 187.00

משטח סיליקון שחור/אדום - לכלים חמים

משטח סיליקון לכלים חמים. אידאלי להנחת כלים חמים בצורה בטוחה ונוחה. כמו כן, מעוצב בצורה שמונעת החלקה ונצמדת למשטח העבודה. קיים בשני צבעים לבחירה: שחור/אדום.
₪ 91.00

כפפת 2 אצבעות להגנה מחום

כפפה מיוחדת המיועדת לעבודה בחום, המספקת הגנה לכף היד הזמן עבודה
₪ 54.00

מעמד לכלי חם: מקלון או מחליק שיער

מעמד למחליק שיער/מקלון סלסול, ניתן להשתמש בו לאחסון גם כאשר הכלי חם. ניתן להצמדה לקיר או למראה ובכך מאפשר חיסכון במקום ונוחות מקסימאלית בעבודה. מושלם לשימוש מקצועי וגם לשימוש פרטי, למשתמשים במקלונים/מחליקים בביתם.
₪ 67.00