אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

מייבשי שיער מקצועיים

מחפשים מייבש שיער מקצועי? וולדן מציעה לכם מגוון של מייבשי שיער מקצועיים- לתלייה על קיר או ניידים על רגל. המכשירים השונים יאפשרו לכם לבצע מגוון של פעולות- לזרז את הפעולות הכימיות צבע וגוונים, לייבש שיער ולהגיע לתוצאות מרשימות בזמן קצר יחסית. המלאי משתנה תמידית, כך שמומלץ לבדוק טלפונית עם צוות וולדן את הימצאותו של פריט ספציפי במלאי.

מיין לפי
הצג בעמוד

בייסיק קיר שחור/לבן V1 תוצרת איטליה

מייבש שיער מתוצרת ארטם איטליה, יצרן המייבשים הגדול ביותר באירופה. עם מהירות אחת קבועה. *קיים במלאי בצבע שחור/לבן.
₪ 4,598.00

מיבש וויאג'ר 4 מהירויות שחור VOYAGER

מייבש אייכותי דגם וויאג'ר, 4 מהירויות. מייבש טבעי, מזרז, תוצרת איטליה
₪ 3,510.00

מייבש טבעת מסתובבת רולרבול

מכשיר חימום טבעתי בצבע אפור כהה שמיועד לייבוש, לזירוז ולטיפולי שיער. המכשיר מסתובב מעל הראש ומפזר את החום ביעילות ובאחידות, בעזרת מנגנון של פונקציות מרובות, שמושתת על חום אינפרא-אדום. *מתאים במיוחד לביצוע החלקות שיער
₪ 3,978.00

מייבש רגל סיני

מייבש רגל תוצרת סין, מגיע בצבע בסיס לבן בשילוב פלסטיק אדום שקוף
₪ 1,755.00

מייבש שיער על רגל בייסיק 1

מייבש שיער מתוצרת איטליה, יצרן המייבשים הגדול ביותר באירופה. עם מהירות אחת קבועה. צבעים שחור או לבן. *(קיים גם דגם לקיר)
₪ 2,691.00

מייבש שיער על רגל בייסיק 4

מייבש שיער מתוצרת איטליה, יצרן המייבשים הגדול ביותר באירופה. למכשיר יש 4 מהירויות. המהירות הנמוכה נועדה לזירוז פעולה כימית כמו צבע או סילסול וכדומה. צבעים שחור או לבן. *מתאים לחימום שיער לפני ביצוע החלקה. *(קיים גם דגם לקיר)
₪ 3,019.00

מייבש כנפיים

מכשיר חימום לייבוש וטיפולי שיער שונים כמו זירוז צבע או סילסול ומסכות מסוגים שונים. פרי פיתוח של חברה אמריקנית. כל פרט מוקפד ביותר. בנוסף לחימום יש זרימת אויר עדינה לפיזור שווה. בעל מנוע יפני שקט ביותר. פשוט להפעלה. מבוסס על חימום אינפרא אדום. *מתאים במיוחד לביצוע החלקות שיער
₪ 7,605.00

בייסיק קיר שחור/לבן V4 תוצרת איטליה

מייבש שיער מתוצרת ארטם איטליה, יצרן המייבשים הגדול ביותר באירופה. עם 4 מהירויות שונות לבחירה. *קיים במלאי בצבע שחור/לבן.
₪ 5,148.00