אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

פֶנים ודיפיוזרים

מחפשים פן לשיער? לפן לשיער ישנם שימושים רבים ומגוונים: *החלקת שיער *יצירת נפח *העלמת קירזולים *קיצור זמן ייבוש השיער *הענקת חיוניות לשיער. שימוש בפנים כבר מזמן אינו נחלתם של ספרים ומעצבי שיער בלבד- צורת השימוש בהם היא קלה, נוחה ומהירה. פן מקצועי יבטיח תוצאות מעולות גם בשימוש ביתי ובוולדן תמצאו גם את יתר המוצרים הנלווים לצורך יצירת חוויית ייבוש מושלמת- החל ממברשות ועד למחזיקי פן שולחניים! לפניכם מבחר פנים מקצועיים ודיפיוזרים שנבחרו בקפידה להביא לתוצאות אופטימליות ולהגן על שיערכן ככל הניתן:

מיין לפי
הצג בעמוד

מיני פן אקסטרים 6014 (עד 900 וואט)

הפן הקטן שמייבש (כמעט) כמו גדול. הפן הוא קומפקטי וחמוד, אך זה לא מונע מבעדו להיות פן חזק ועוצמתי, בעל יכולות יפות ולהגיע עד ל-900 וואט. המיני פן נכנס לתיק או למזוודה בקלות רבה ומתאים במיוחד לצורכי נסיעות וחופשות. המוצר מסופק עם פיה ודיפיוזר מיוחדים שמותאמים לגודל שלו.
₪ 129.00

פן פורמולה 6000 טורבו

מייבש שיער מקצועי ואיכותי במיוחד, מתוצרת "טכנו אלקטרה" האיטלקית ובסטנדרטי העיצוב והייצור הגבוהים המשתמעים מכך. פן פורמולה הינו פן חזק ביותר, מושלם לצרכים מקצועיים: ההספק שלו הוא 2100 ו-2400 וואט (2 דרגות חום) והוא מספק תוצאות ייבוש ועיצוב מרשימות במיוחד. פן פורמולה מסופק עם 2 פיות בגדלים שונים שמאפשרות שליטה על זרימת האוויר. *תוצרת איטליה
₪ 459.00

משתיק קול (סיילנסר) לפן טכנו אלטרה

משתיק קול מקצועי ואיכותי לפן, מתוצרת טכנו אלקטרה ומיועד לפן פורמולה 6000. רכיב זה מיוצר במלואו 100% באיטליה. מתחבר בקלות לצד האחורי של הפן וממעיט משמעותית את הרעשים הבוקעים ממנו. חיוני ומאפשר איכות עבודה לכל מעצב שיער שעובד בצורה אינטנסיבית.
₪ 64.00

כובע לייבוש שמתחבר לפן (פן אינו מסופק)

כובע לייבוש שיער באופן עדין ביותר. מחברים פן (שאינו מסופק עם הכובע) לקצה הצינור, האויר זורם ומנפח את הכובע ומייבש בעדינות את השיער.
₪ 101.00

דיפיוזר טורבו

דיפיוזר עם פרופלור לשיער עבה ומקורזל. גמיש ומתאים לכל סוגי הפן.
₪ 61.00

דיפיוזר גדול נשר

דיפיוזר גדול לייבוש עדין ולקבלת נפח. מיועד לפן סטנדרטי (הדיפיוזר הינו אוניברסלי).
₪ 49.00

אקסטרים 5300 פרופשיונל(מחיר מבצע!)

מייבש שיער לשימוש מקצועי מנוע חזק במיוחד לזרימת אוויר גבוה, 3 דרגות חום, גוף חימום חזק לחום גבוה, אחיזה נוחה/משקל קל, מתגי הפעלה בצד הנוחים לתפעול, כריות גומי צדדיות למניעת החלקת הפן מהשולחן. כבל ארוך במיוחד באורך 3 מטרים, כפתור לאוויר קר, מגיע עם 2 פיות. *קיים בשחור/לבן
₪ 346.00