אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

עמדות חפיפה

וולדן מחזיקה עמדות חפיפה נפלאות המיועדות לטיפול בלקוחות, גם ניידות וגם ונייחות. המלאי משתנה תמידית, כך שמומלץ לבדוק טלפונית עם צוות וולדן את הימצאותו של פריט ספציפי במלאי. באולם התצוגה שלנו ברמת גן תוכלו להתרשם באופן אישי מכל העמדות שנמצאות במלאי וכמו כן, מעמדות אירופאיות יוקרתיות נוספות שאינן מוצגות בעמוד זה. המלאי משתנה תמידית, כך שמומלץ לבדוק טלפונית עם צוות וולדן את הימצאותו של פריט ספציפי במלאי ***לתשומת לבכם - משלוחים באזור המרכז בלבד!

מיין לפי
הצג בעמוד

חפיפה אנגלינה שחור

עמדת חפיפה נוחה ועמידה, עם כיור עמוק וגוף בלתי מחליד עשוי פיברגלס בצבע לבן כיור לבן עמוק במיוחד. מגיע עם כרית סיליקון להנחת הראש. ידיות הכסא עשויות נירוסטה בציפוי כרום.
₪ 5,265.00

חפיפה דיאנה שחור

עמדת חפיפה בעלת מושב שחור רחב. ידיות נירוסטה מלוטשות. גוף המתקן עשוי פיברגלס צבוע בלבן. כיור עמוק במיוחד המגיע בגוון לבן כולל כרית סיליקון להנחת הראש.
₪ 6,377.00

חפיפה לוטוס שחור/כסף

עמדת חפיפה יפהפיה, אלגנטית ונוחה. בסיס שחור ועיטור כסוף מתכתי בצידי המושב. מושב במראה של כורסה. הכיור מגיע בגוון שחור הכולל כרית סיליקון להנחת הראש.
₪ 6,189.00

חפיפה נפולי שחור/כסף

עמדת חפיפה קלאסית, אלגנטית ונוחה. ריפוד שחור. כיור שחור, מגיע עם כרית סיליקון להנחת הראש. מראה נקי, בעיצוב כורסה.
₪ 7,137.00

לאס וגאס שחור-שחור עמדת חפיפה

עמדת חפיפה גוף פיברגלס שחור ריפוד שחור, מבנה משופר וחזק יותר מדגמים דומים הקיימים בשוק. הובלה ללא חיוב רק במרכז הארץ 40 ק"מ מרמת-גן
₪ 6,435.00

מקסיקו עמדת חפיפה

עמדת חפיפה מעוצבת, איכותית ונוחה. הגוף מפיברגלאס קשיח ובלתי מחליד. קערת קרמיקה. עמדת חפיפה מקסיקו קיימת במספרת צבעים- יש לבדוק אם הדגם והצבע הרצוי קיימים במלאי לאספקה מיידית.
₪ 6,084.00

אופן פורמה עמדת חפיפה איטלקית

עמדת חפיפה מתוצרת איטליה במחיר אטרקטיבי. בנויה מחומרים עמידים למים. גוף שחור בלבד וכיור לבן בלבד. כולל ברזים איטלקיים.
₪ 9,126.00

ברמודה עמדת חפיפה

עמדת חפיפה נוחה ועמידה, עם כיור עמוק וגוף בלתי מחליד שעשוי מפיברגלאס איכותי. עמדת החפיפה קיימת בצבעי שחור-שחור ושחור-לבן.
₪ 4,095.00