אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

כיסויים להגנה מצבע

בעמוד זה תוכלו למצוא מבחר של מוצרים ועזרים המיועדים להגנה מפני צבע לשיער. בין אם אתם מעוניינים בכיסוי ניילון לפלאפון ובין אם אתם מעוניינים במגני אוזניים איכותיים- אתם לא צריכים לחפש יותר, כיוון שהגעתם למקום הנכון!

מיין לפי
הצג בעמוד

זוג מגיני אוזניים כיפות

זוג כיסוי אזניים עשוי פלסטיק גמיש המיועד להגנה מחומרים כימיים, מים ומצבעי שיער. מונע חדירה של חומרים פנימה. ***התמונה להמחשה בלבד!
₪ 19.00

כיסוי אוזניים חד פעמי (15 זוגות במארז)

כיסוי מניילון לאוזן שמיועד להגנה מחומרים כימיים, מים ומצבעי שיער. לכיסוי יש גומייה עדינה שמותאמת במיוחד לגודל האוזן ועל ידי כך, מונעת חדירה של חומרים פנימה. במארז יש 30 יחידות (15 זוגות).
₪ 33.00

כיסוי לפלאפון (200 יח' במארז)

הלקוחה יכולה להשתמש בפלאפון גם בידיים רטובות או אפילו מרוחות בחומר כלשהו.
₪ 48.00

כיסוי שקוף מגן למצח ולעיניים (30 יח' במארז)

בעת טיפולים כימיים קורה שחומר נוזל על המצח, מכתים את עור הלקוחה ואף מסכן אותה. הכיסוי השקוף הזה מודבק על המצח ומונע את הפגיעה בעור ובעיניים. בכך, הוא מאפשר עבודת צביעה קלה ובטוחה.
₪ 42.00

מגן אוזניים רב פעמי (זוג אחד)

נראה אולי מצחיק אך עוזר מאוד בעבודת הצביעה ושומר שהאוזן של הלקוחה תישאר נקייה ולא תיפגע מצבע לשיער. המגן עשוי פלסטיק ומתאים לשימוש רב פעמי- גם למקצוענים במספרות וגם לספרים/צבעים חובבים בבית. בזכות השימוש במגן, לא תזדקקו יותר לשימוש מסורבל במגבונים ובחומרים כימיים להסרת כתמי הצבע מהאוזניים- וגם הצובע/ת וגם הנצבעת- שבעי רצון! המחיר הוא עבור זוג של מגנים.
₪ 10.00

מגן מסכה לפנים נגד ספריי

מגן נוח לשימוש להגנה על פני הלקוחה (והאיפור שלה!) בעת התזת ספריי.
₪ 26.00

מגן משקפיים (200 יח' במארז)

מגן ניילון לזרועות המשקפיים שמונע פגיעה שלהם בידי צבע לשיער ושאר חומרים כימיים מזיקים. בחבילה ישנן 200 יחידות חד פעמיות, שמתאימות ל-100 צביעות. המגנים משפרים את רווחת הנצבעת ומתאימים לשימוש במספרה וגם לשימוש ביתי.
₪ 34.00

מגן ניילון לגב כיסא (50 יח' במארז)

מארז של ניילונים חד פעמיים להגנה על גב כיסאות עבודה מפני צבע ופגיעות אחרות. המגנים הינם חד פעמיים וצבעם שקוף. המחיר הוא עבור מארז אחד, שכולל 50 יחידות בתוכו. התמונה הינה להמחשת הכיסוי של מגן בודד.
₪ 101.00